شنبه 9 مرداد 1400

اطلاعیه در خصوص "اولین رویداد ملی ایده های نو در مواجهه با چالش قطعی برق"

قابل توجه ایده پردازان و شرکت کنندگان در این رویداد

 به اطلاع ایده‌پردازان محترم می‌رساند طرحهای منتخب برای ارائه از طریق ایمیل اطلاع رسانی شده است. مرحله نهایی داوری "اولین رویداد ملی ایده‌های نو در مواجهه با افزایش مصرف و چالش قطعی برق" در روز یکشنبه 1400/05/10 به صورت آنلاین در محیط اسکای روم از طریق لینک زیر

انجام خواهد شد. لطفا طبق برنامه زمان‌بندی که متعاقبا اعلام می‌شود، آمادگی دفاع از طرح خود و پاسخگویی به سوالات داوران را داشته باشید. راهنمای زیر به صورت مختصر برای تهیه فیلم ارائه آورده شده است:
1. به منظور سهولت و رفع ایرادات احتمالی، لازم است کلیه ارائه‌دهندگان یک فیلم حداکثر 5 دقیقه‌ای از ارائه خود را آماده نمایند و حداکثر تا روز پنج شنبه 1400/05/07 به آدرس ایمیل qazvin@bmn.ir یا از طریق واتساپ به شماره 09127875881 ارسال نمایند.
2. جهت ضبط فیلم میتوانید از نرم افزار ZD Soft Screen Recorder استفاده نمایند.
3. مدت ارائه ایده‌ها توسط ایده‌پردازان در مرحله نهایی حداکثر 5 دقیقه می‌باشد و زمانی برای پاسخگویی به سوالات داوران نیز در نظر گرفته خواهد شد و از آنجایی که کیفیت فیلم ارائه در امتیازدهی توسط داوران تاثیر دارد، لذا ارائه دهندگان بایستی سرعت و کیفیت لازم در ارائه را مدنظر قرار دهند.
4. مرحله نهایی داوری ایده‌ها بر اساس توضیحات ایده‌پردازان در روز رویداد و فایل‌هایی می‌باشد که قبلا به دبیرخانه ارسال شده است. لذا امکان تغییر فایل به دلیل محدودیت زمانی وجود ندارد و ایده‌پردازان بایستی دقت لازم را در فایل‌های ارسالی داشته باشند.