یکشنبه 4 بهمن 1394

مرحله نهایی مسابقه ساخت دوچرخه هیبریدی

مرحله نهایی مسابقه ساخت دوچرخه هیبریدی در نیمه دوم بهمن ماه برگزار می‌شود

 

از سوی ستاد بهینه سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی؛

مرحله نهایی مسابقه ساخت دوچرخه هیبریدی در نیمه دوم بهمن ماه برگزار می‌شود 

 

مرحله نهایی مسابقه ساخت دوچرخه هیبریدی نیمه دوم بهمن ماه جاری از سوی ستاد بهینه سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی برگزار می شود.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری، یدالله سبوحی دبیر ستاد بهینه سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی درباره اجرای مرحله نهایی نخستین دوره مسابقات نوآوران انرژی و محیط زیست اظهار کرد: با توجه به اتمام زمان مرحله اول مسابقه ساخت دوچرخه هیبریدی که 15 دی ماه جاری بود، این دوچرخه ها از سوی گروههای که به مرحله نیمه نهایی رسیده بودند، ساخته و تحویل شد.
وی خاطر نشان کرد: از نیمه دوم بهمن ماه جاری مرحله نهایی برگزاری روز مسابقه برای آزمون عملکرد دوچرخه های هیبریدی آغاز می شود و برنده نهایی نیز از میان گروه های حاضر در این مرحله انتخاب می شود.
سبوحی یادآور شد: بعد از دریافت طرح های ساخت دوچرخه و مشروط شدن دو طرح برای حضور در مرحله نیمه نهایی پس از انجام داوری یکی از طرح ها پذیرفته شد و طرح دیگری رد شد. همچنین یکی از گروههای شرکت کننده در مرحله نیمه نهایی نیز از ادامه حضور در مسابقه انصراف داد. همچنین برای انجام مرحله ساخت، دوچرخه و باتری در اختیار کلیه گروههای شرکت کننده قرار گرفته است. 
دبیر ستاد بهینه سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی تصریح کرد: گروه های باقیمانده در مرحله نیمه نهایی توانستند مراحل طراحی و ساخت دوچرخه های هیبریدی را تا 15 دی ماه جاری اجرایی و دوچرخه های ساخته شده ارسال و تحویل شد.